Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Czerwony świąteczny bieżnik lniany

165,00 340,00 
Szukasz klasycznej i eleganckiej dekoracji stołu na Boże Narodzenie? Czerwony bieżnik lniany to idealna propozycja na świąteczny stół. Bieżnik wykonany

Nasze obrusy na stół przywodzą na myśl ciepło ogniska domowego, które pamiętasz z czasów dziecięcych. Miękki, układający się polski len w subtelnych kolorach, bawełna w ponadczasową kratkę oraz piękne koronki przywołują miłe wspomnienia z wyjazdów wakacyjnych do babci oraz cudowną atmosferę rodzinnych spotkań przy stole podczas ważnych uroczystości. Nasze obrusy na stół oddają klimat tamtych czasów. Dbamy jednak również o to, by harmonijnie korespondowały z nowoczesnym wystrojem wnętrz, dlatego możesz wybrać sam, czy chcesz, aby były uszyte z koronką na krawędzi czy z eleganckim zakładem.

Nasze obrusy zarówno te okrągłe, jak i prostokątne, powstały z połączenia pasji, zaangażowania i pracy ludzkich rąk. Jesteśmy przekonani, że uprzyjemnią Ci codzienne posiłki, umilą uroczyste spotkania, a także wprowadzą w romantyczny nastrój podczas kolacji we dwoje.