Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Filtrowanie
Produktów na stronie 9 24 36
Zamknij

BIEŻNIK JASNOSZARY Z KORONKĄ

45,00 
Bieżnik na stół wykonany z tkaniny bawełnianej (bawełna 100%) w pięknym, stalowoszarym odcieniu oraz bawełnianej białej koronki.   
Zamknij

BIEŻNIK W KROPKI Z KORONKĄ

45,00 
Bieżnik na stół wykonany z tkaniny bawełnianej (bawełna 100%) w drobne kropeczki oraz bawełnianej koronki. Do wyboru: kolor beżowy z koronką ecru
Zamknij

Miękki bieżnik lniany (różne kolory)

70,00 
Bieżnik na stół wykonany z pięknego, miękkiego lnu (LEN 100%).  Prosta, klasyczna dekoracja stołu w eleganckim wydaniu, jakie gwarantuje bardzo
Zamknij

Miękki obrus lniany (różne kolory)

235,00 
Piękny obrus lniany szyty na wymiar wykonany miękkiej i delikatnej tkaniny lnianej (LEN 100%) oraz bawełnianej koronki. Piękna dekoracja stołu dla wnętrz w stylu
Zamknij

OBRUS BEŻ W KROPKI Z KORONKĄ

95,00 
Obrus o kształcie prostokąta lub kwadratu uszyty z beżowej tkaniny bawełnianej (bawełna 100%) w drobne białe kropeczki oraz bawełnianej koronki
Zamknij

OBRUS OKRĄGŁY BEŻ W KROPKI

120,00 
Obrus okrągły uszyty z beżowej tkaniny bawełnianej (bawełna 100%) w drobne białe kropeczki oraz bawełnianej koronki w kolorze ecru.   
Zamknij

OBRUS OKRĄGŁY GRAFITOWY (CIEMNOSZARY)

120,00 
Obrus okrągły uszyty z tkaniny bawełnianej (bawełna 100%) oraz bawełnianej koronki. Kolor ciemnoszary (grafit) z białą koronką. 
Zamknij

OBRUS OKRĄGŁY JASNOSZARY

120,00 
Obrus okrągły uszyty z tkaniny bawełnianej (bawełna 100%) oraz bawełnianej koronki. Kolor jasnoszary z białą koronką. 
Zamknij

OBRUS OKRĄGŁY JASNOSZARY Z KORONKĄ

100,00 
Obrus okrągły uszyty z tkaniny bawełnianej (bawełna 100%) oraz bawełnianej koronki. Kolor jasnoszary z białą koronką. Średnica 120cm.
Zamknij

Obrus okrągły lniany (różne kolory)

260,00 
Obrus okrągły wykonany z miękkiego, delikatnego lnu (LNU 100%) oraz bawełnianej koronki. Piękna dekoracja stołu dla wnętrz w stylu rustykalnym, shabby shic oraz
Zamknij

OBRUS OKRĄGŁY SZARY W KROPKI

120,00 
Obrus okrągły uszyty z szarej tkaniny bawełnianej (bawełna 100%) w drobne białe kropeczki oraz białej bawełnianej koronki.  
Zamknij

OBRUS SZARY W KROPKI Z KORONKĄ

115,00 
Obrus o kształcie kwadratu uszyty z jasnoszarej tkaniny bawełnianej (bawełna 100%) w drobne białe kropeczki oraz bawełnianej koronki w kolorze

Nasze obrusy na stół przywodzą na myśl ciepło ogniska domowego, które pamiętasz z czasów dziecięcych. Klasyczne tkaniny, koronkowe wzory i subtelne kolory przywołują miłe wspomnienia z wyjazdów wakacyjnych do babci oraz cudowną atmosferę rodzinnych spotkań przy stole podczas ważnych uroczystości. Nasze obrusy oddają klimat tamtych czasów, dbamy jednak również o to, by harmonijnie korespondowały z nowoczesnym wystrojem wnętrz.

Obrusy na stół z niniejszej kolekcji powstały z połączenia pasji i pełnej zaangażowania pracy ludzkich rąk. Jesteśmy przekonani, że uprzyjemnią Ci codzienne posiłki, umilą uroczyste spotkania, a także wprowadzą w romantyczny nastrój podczas kolacji we dwoje.

W naszej ofercie znajdziesz:

– obrusy jednolite oraz utkane misternie w różnorodne wzory,
– obrusy w stonowanych, jak i w wyrazistych, żywych kolorach,
– obrusy lniane i bawełniane,
– obrusy z koronkami i bez koronek,
– bieżniki, a także obrusy okrągłe i prostokątne.

Każdy z obrusów tkamy własnoręcznie w naszej pracowni, a w produkcji używamy wyłącznie naturalnych surowców. Dzięki temu nasza oferta jest w pełni ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia domowników, również tych, którzy borykają się z alergią. Len i bawełna nie powodują alergii, są trwałe i eleganckie, dzięki czemu będą Ci służyć długo i pomyślnie.
Obrusy i bieżniki z naszej oferty pięknie dekorują wnętrze na co dzień, są również niezwykle elegancką i efektowną ozdobą stołu podczas ważnych uroczystości. Przejrzyj naszą kolekcję i wybierz coś dla siebie!