Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Roleta zwijana lniana BIAŁA

570,00 780,00 
Biały lniany panel na okno do zawieszenia na karnisz (atrapa rolety rzymskiej) uszyty w całości z białego, polskiego lnu (len 100%)

Delikatny lniany panel okienny

200,00 300,00 
Prosta, elegancka firana podwijana wykonana z pięknego, przezroczystego lnu (len 100%) oraz bawełnianej taśmy. Lniana firanka w kolorach do wyboru:

Subtelny lniany panel okienny (różne kolory)

520,00 720,00 
* Z pięknego, przezroczystego lnu.* → Biały, ecru, naturalny beż ←

Rolety lniane to autorski wzór Pracowni Szycianki. Jest inspirowany roletami rzymskimi oraz roletami podwijanymi z bawełny. Rolety są wykonane z przezroczystej tkaniny lnianej. Inne nazwy tej dekoracji okiennej to firana podwijana lub panel okienny. Te lniane firanki do kuchni możesz zamówić na dowolny wymiar.

Niewątpliwą zaletą rolet lnianych jest łatwość ich montażu oraz konserwacji. Wszystkie elementy każdego panelu na okno możesz swobodnie rozłożyć na płasko i wyprać, wysuszyć i wyprasować.

Panele lniane można upinać na oknie na kilka sposobów, w zależności od upodobań. Na dole, w każdej rolecie jest tunelik na obciążnik – dół można obciążyć, aby układał się na prosto lub puścić swobodnie, aby na dole powstała fala.