Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Czerwony świąteczny bieżnik lniany

165,00 340,00 
Szukasz klasycznej i eleganckiej dekoracji stołu na Boże Narodzenie? Czerwony bieżnik lniany to idealna propozycja na świąteczny stół. Bieżnik wykonany

Obrusy lniane, które znajdziesz w naszej Pracowni, to doskonały wybór, jeśli szukasz elegancji, jakości oraz naturalnego stylu dla swojego wnętrza. Nasze obrusy lniane są polskiej produkcji i zostały uszyte z polskiego, miękkiego, pięknie układającego się na stole lnu.

Obrusy lniane oferujemy w różnych rozmiarach, zarówno kwadratowe, jak i okrągłe: dokładnie takie, aby idealnie pasowały do wielkości Twojego stołu. Bez względu na to, czy potrzebujesz obrusu lnianego o wymiarach 140×220 cm, 140×180 cm, czy może preferujesz obrus lniany na okrągły stół 110 cm, czy poszukujesz obrus lniany owalny, znajdziesz go u nas. Obrusy lniane szyjemy z lnu o pięknych, nasyconych odcieniach: w kolorze szarym, naturalnym beżowym, brudnym różowym a także białym i grafitowym.

W ofercie Pracowni mamy też miękkie bieżniki lniane. Możecie wybrać bieżnik lniany szary, biały, beżowy naturalny, grafitowy oraz brudny róż. Romantyczny bieżnik lniany z koronką pięknie ozdobi stół w rustykalnym wnętrzu, natomiast ten z eleganckim zakładem na krawędzi to uniwersalne rozwiązanie pasujące do każdego rodzaju wnętrza.

Wszystkie nasze lniane tekstylia domowe, także obrusy i bieżniki, są wykonane z polskiego lnu z zachowaniem wszelkich reguł krawieckiego rzemiosła, co jest gwarancją, że nasze wyroby są nie tylko piękne, ale też bardzo trwałe.