Lambrekiny, Porady, Zasłony, Zazdrostki

Dekoracje okien na Boże Narodzenie

Co proponuję w Pracowni na święta Bożego Narodzenia? Klasykę i umiar. Jak zawsze. 🙂

Święta Bożego Narodzenia to jedno z najbardziej magicznych i oczekiwanych okresów roku. To czas, kiedy możemy spędzać czas z rodziną i bliskimi, dzielić się miłością i ciepłem oraz celebrować wyjątkowe chwile. Jednym z najpiękniejszych sposobów na wprowadzenie świątecznego klimatu do domu jest stworzenie świątecznej aranżacji okien.

 

Dekoracje na okno, które podkreślą atmosferę świąt, ale jej nie zdominują.

Na stronie Pracowni kategoria * BOŻE NARODZENIE * zapełniła się propozycjami na świąteczne zazdrostki, lambrekiny, zasłony oraz komplety na okno w kuchni. Wszystkie te dekoracje mogą służyć Wam też o innych porach roku, ale w czasie świąt szczególnie pięknie i gustownie będą prezentować się wśród lampionów, figurek i bukietów z jemioły. Klasyka jest ponadczasowa, więc bez wstydu i zażenowania wyciągniecie je też za 10 lat. 🙂

 

Czerwona kratka, biel z koronką oraz butelkowa zieleń.

Czerwony, biały i zielony – dekoracje okien w postaci zazdrostek, lambrekinów i zasłon w tych kolorach, zachwycająco wyglądają z girlandą światełek na oknie oraz gustownie prezentują się razem z gwiazdą betlejemską na parapecie, tworząc razem niezwykle przyjemny klimat świąteczny.

Nie tylko okna mogą być ozdobione tymi kolorami – czerwień doskonale sprawdzi się na stole, na przykład w postaci lnianego bieżnika. W połączeniu z gałązkami świerku oraz w delikatnym blasku świec, stworzy urokliwą oprawę dla świątecznych posiłków i spotkań rodzinnych.

 

Kluczem do każdej udanej dekoracji na okno kuchenne jest spójność i umiar. Nie musicie przesadzać z ilością ozdób, aby stworzyć magiczną atmosferę. Na pewno stworzycie świąteczny nastrój w swoim domu, korzystając z gustownych i stonowanych dekoracji okien na Boże Narodzenie z Pracowni Szycianki.

 

Anna Orłowska

PS. Na zdjęciu: Świąteczny komplet lambrekin i zazdrostki

Powrót do wszystkich

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *